КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Стільниці з мармуру

Image

компанія M-STONE багато років успішно працює на ринку обробки натурального каменю, пропонує виготовлення на замовлення стільниць з мармуру і граніту: кухонні стільниці, стільниці у ванну кімнату, барні стійки, Стійки ресепшена, стільниці для письмових, обідніх, журнальних та інших столів, причому як варіанти столу цілком з каменю, так і стільниці з натурального каменю.

Мармурова і гранітна стільниці відрізняються високою стійкістю до стирання, подряпин, перепадів температур, впливу вологи, вони ударостійкі і довговічні, і при цьому легкі в догляді. Але ж все це є обов'язковою вимогою до поверхонь в агресивному середовищі кухні та ванної кімнати. Для прагматичних господинь важливим буде і те, що стільниця з граніту, як і стільниця з мармуру, завдяки своїй фактурі і природному малюнку, роблять практично непомітними будь-які забруднення, наприклад, пил. Внаслідок цього ваша кухня завжди буде виглядати охайно. Однак слід врахувати, що мармур через свою пористої структури все ж дещо більш «примхливий», ніж граніт, і вимагає більш уважного ставлення.
У робочих поверхонь з цього каменю є чимало переваг. Перше з них-краса. Кожна стільниця унікальна, адже двох однакових мармурових плит не існує в природі. Тому ви зможете вибрати відтінок, який сподобається саме вам.
Правильне освітлення підкреслить текстуру мармуру і додасть інтер'єру кухні особливу виразність. Як і будь-який інший натуральний матеріал, камінь не викличе алергічних реакцій, а в спеку зберігає приємну прохолоду.
Як запевняють фахівці, при правильному догляді мармуровий топ кухонного гарнітура буде служити вам так само довго, як і будь-яка інша стільниця з природного каменю.

Крім технічних переваг, мармурові і гранітні стільниці володіють незаперечними естетичними достоїнствами, що цінуються в усі часи.
Стільниці з натурального каменю-це не тільки надпрактично, але і вишукано красиво. Замовити стільниці з граніту та мармуру від M-STONE дуже просто! Для цього необхідно визначити основні параметри і викликати фахівця для проведення вимірів, складання креслення і розрахунку повної вартості.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image