КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

ГІДРОАБРАЗИВНЕ РІЗАННЯ

Вже більше десяти років водоструминне різання є найбільш швидкозростаючим процесом обробки верстатів в світі. Для цього є вагомі причини. Причини, пов'язані з універсальністю, точністю і простотою експлуатації.

Image
Image
Image

Як працює водоструминне різання?

Водопровідна вода перетворюється на реактивний промінь

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
og-17261.jpg
_1.jpg
water-jet-cut-bespoke-marble-resized-600.jpg

Гідроабразивне різання

У НАС МОЖНА ЗАМОВИТИ ПОВНИЙ ЦИКЛ РОБІТ


це нетермічний метод різання, при якому для різання практично будь-якого матеріалу використовуються тільки натуральний пісок і вода. Теоретично це простий процес, але на практиці - передові технології. Крихкий процес різання дає гладку поверхню різання без шлаку або зон термічного впливу, і меншою необхідність в подальшій обробці. Всі матеріали можна різати одним і тим же водоструминним верстатом, від м'якої гуми і пластмаси до самих твердих металів і кераміки. Гідроабразивна машина з ЧПУ забезпечує однакові деталі незалежно від обсягів і з мінімальною кількістю відходів. Універсальність і простота в експлуатації роблять водоструминну технологію несхожою ні на один інший верстат на ринку.

У НАС МОЖНА ЗАМОВИТИ ПОВНИЙ ЦИКЛ РОБІТ

Як працює водоструминне різання?
Водопровідна вода перетворюється на реактивний промінь
Все починається зі звичайної водопровідної води. Вона фільтрується і герметизується в насосі надвисокого тиску, потім подається по трубах високого тиску до водоструминної ріжучої голівці. Діафрагма невеликого діаметру буде концентрувати водяний пучок, і тиск перетворюється в швидкість. Надзвуковий промінь води ріже всі види м'яких матеріалів таких як пластик, піна, гума і дерево. Цей процес називається чиста водоструминна. (PWJ)
Абразив додає потужність
Щоб збільшити потужність різання, зерна абразиву додаються в потік, і водяний промінь перетворюється в високошвидкісний, рідку наждачний папір, ріжучу всі види твердих матеріалів, таких як камінь, скло, метал і композити. Цей процес називається абразивної-водоструминної різкою (AWG). Для мікрокомпонентів і дійсно вузьких зрізів існує процес абразивного струменевого очищення (FAW), заснований на тих же принципах, що і (AWJ).

ТАКОЖ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ ВИГОТОВЛЕННЯМ

Чому струмінь води?
При розрахунку загальних виробничих витрат струмінь води неодноразово виступала в якості найбільш вигідного методу в порівнянні з традиційними термічними методами.
Гладка ріжуча кромка - з точністю до 0,1 міліметра. Поверхня може бути зроблена настільки гладкою, що немає необхідності в додатковій обробці.
Відсутність негативних теплових впливів-при використанні методу холодної гідроабразивного різання матеріал завжди зберігає свої характеристики. Відсутність мікротріщин, напруг і загартованих поверхонь. Це так само усуває вплив пилу, токсичних газів і деформації від шлаку.
Високоточні розрізи-чиста гідроабразивна балка робить тонкі розрізи 0,1-0,25 мм. абразивна водоструминне різання шириною 0,4-1 мм з твердими частинками товщиною до 300 мм з допуском 0,025 мм. ріжуча головка FAWJ на мікро різанні дає надріз 0,2 мм при граничному допуску 0,01 мм!

Компанія M-Stone об'єднує ваші мрії з нашою творчістю, передовою технологією водоструминної обробки, увагою до чітких деталей і використанням окремих чудових видів мармуру, оніксу або напівкоштовних каменів прикидаючи в життя у вигляді мармурових підлог. Використовуючи технологію водоструминного різання для розкішної вілли або палацу, для будівництва житлових будинків і готелів, наш відділ дизайну здивує вас відмінними ідеями про мармурові підлоги, мармурових стінових панелях і мармурових бордюрах. Наша галерея шаблонів водоструминного дизайну підніме ваш проект до рівня вашої мрії!
Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image