КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Плитка модульна з мармуру

Image

Декоративність плитки з мармуру або граніту розкривається в композиційних рішеннях схеми укладання, поєднанні плиток різних розмірів і фактури, використанні видимості стиків, грі колірних відтінків і напрямку малюнка прожилок.

Плитка з натурального мармуру з успіхом застосовується в облаштуванні і внутрішній обробці приміщень будь-якого призначення. Облицювальна модульна плита з білого мармуру, має широке застосування і серед фахівців ландшафтного дизайну: облаштування садових доріжок і майданчиків, оформлення зимових садів, Декоративне оздоблення фонтанів, водойм, водоспадів, арок і гротів, будівництва альпійських гірок, барбекю і т. д.
Неповторним за красою визнаний мармур з його багатством текстур і забарвлень. Навряд чи знайдеться ще матеріал, який зможе зрівнятися таким розмаїттям структур, відтінків і візерунків. На плитці з мармуру ніколи не повторюється унікальний малюнок, створений природою протягом багатьох століть. Підкреслити декоративні характеристики мармуру допомагає фактурна обробка. Причому завдяки фізичним властивостям в'язкості і пластичності вироби з мармуру без праці шліфуються і поліруються.
Тому мармурова плитка так широко затребувана на будівельному ринку. Інтер'єр з такою обробкою виглядає розкішно і вишукано, і доречний і в багатому особняку і в ресторані, в офісі і нічному клубі. Ще одна важлива властивість мармуру-антисептичність-дозволяє застосовувати його при облицюванні приміщень з високою вологістю. Недарма римські лазні були облицьовані мармуром! Це не тільки красиво, але і гігієнічно. Мармур не пліснявіє, на ньому не селяться ніякі мікроорганізми. Тому і сьогодні мармуровою плиткою з успіхом облицьовують басейни і ванні кімнати.

сучасні технології обробки каменю дозволяють отримувати прекрасну облицювальну мармурову і гранітну плитку стандартних розмірів з підрозділом на категорії — мірну і модульну. Стандартами допускаються відхилення від лінійних розмірів і товщини плитки. Модульна плитка має відхилення настільки незначні, що облицювання поверхні здійснюється без зазорів. Укладання проводиться за тими ж технологіями, що і керамічна плитка.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image