КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

ПОСЛУГИ

ЗА БІЛЬШ 11 РОКІВ НА РИНКУ, МИ ОТРИМАЛИ ВИЗНАННЯ БІЛЬШЕ 1000 КЛІЄНТІВ.

Компанія M-STONE надає спектр послуг з монтажу, полірування, реставрації та обробки виробів з натурального каменю. Естетичний вигляд і довговічність, прямо будуть залежати від правильно виконаних робіт. Вироби з мармуру і граніту характерні унікальною структурою, міцністю і високою стійкістю до зовнішніх факторів. Незважаючи на це, обробку вироби слід довірити професіоналам. Всі матеріали супроводжуються сертифікатами радіаційної безпеки.

- естетичність, стиль і благородство;
- довговічність (міцність матеріалу, висока вологостійкість);
- - пожежна безпека (камінь вогнетривкий і негорючий);
- екологічність (натуральний матеріал, нетоксичний);
- висока теплоізоляція (камінь добре зберігає тепло).

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:
Виробництво виробів з натурального каменю
РОДОВИЩЕ:
Україна, Росія, Китай, Італія, Фінляндія та ін.
ДОСВІД:
11 років на ринку каменю
ПРОЕКТ:
3570+
Image

МОНТАЖ

Монтаж каменю-гранітної та мармурової плитки-проводиться в 4 основних етапи:
Підготовка підстави. Поверхня, на яку буде укладатися камінь, повинна бути міцною, сухою і рівною. При наявності серйозних дефектів обов'язково виконується вирівнює стяжка, а в разі підвищеної вологості – додаткова гідроізоляція підстави.
Розкладка дозволяє підібрати оптимальне поєднання елементів по малюнку і кольору, оцінити стикування швів і т. д.
Укладання природного каменю. На початковому етапі монтажу підставу покривають скріплює складом. Для цих цілей в основному застосовується цементно-піщаний розчин. Розмір швів при укладанні матеріалу повинен становити 2-3 см.всі роботи проводяться максимально швидко, щоб уникнути застигання скріплює суміші. Дотримання цих умов необхідно для запобігання зсуву ліній малюнка і отримання високоякісного кінцевого результату.
Затирка швів-завершальний етап укладання каменю, до якого приступають, коли цементно-піщаний розчин застигне не менше ніж на 50%. За допомогою затірки можна або підкреслити шви (якщо це передбачає дизайн покриття), або зробити їх непомітними.
Композиції з натурального каменю від компанії "M-STONE" прикрасять ваш будинок своєю вишуканістю, неповторним дизайном і природною чарівністю.

ПОЛІРУВАННЯ

Оздоблення приміщень натуральним каменем і використання його в якості матеріалу для функціональних елементів інтер'єру, з кожним роком стають все популярнішими. Однак далеко не всі усвідомлюють, що кам'яна поверхня, теж потребує якісного догляду. З плином часу, якщо за виробами з натурального каменю не доглядати, вони тьмяніють, на них з'являються механічні пошкодження у вигляді потертостей і подряпин, це робить їх непривабливими. Оптимальне рішення в такій ситуації-шліфування і полірування натурального каменю, це дозволить зробити камінь блискучим, ідеально гладким і більш міцним.
Image
Image

РЕСТАВРАЦІЯ

Процес потребує великого досвіду, а так само значних фінансових витратах. Тому не рекомендуємо самостійно виконувати цю роботу, що може ще сильніше зіпсувати камінь. Реставрація проводитися в кілька етапів в залежності від типу матеріалу:
1. Шліфування поверхні для видалення перепадів. (Перед початком, при необхідності робиться ремонт і реставрація швів і відколів.)
2. Вторинна шліфовка за допомогою технологічних, абразивних кіл повертають поверхню мармуру в первозданний вигляд.
3. Кристалізація. Це термохімічний процес, при якому змінюються фізичні і хімічні характеристики верхнього шару каменю. В процесі кристалізації використовуються спеціальні хімічні засоби, які вступають в реакцію з кальцієм, що міститься в осадових породах органічного походження. Надає покриттю з натурального каменю блиск.
4. Останній етап-це захист каменю різноманітними, індивідуально підібраними полімерними засобами які наносяться спеціальної натирочной машиною або вручну. Це дозволяє зводити до мінімуму і практично виключити шкідливі вплив навколишнього середовища.

ДИЗАЙН, ВИГОТОВЛЕННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Оформлення шоу-руму в офісі. Ми знаємо, як важливо показати клієнту все різноманіття каменю, але не завжди є можливість привезти клієнта на склад. Ми готові надати вам не тільки зразки каменів, але і необхідне обладнання для демонстрації у Вашому офісі.
Також ми надаємо максимально вигідні умови для великих проектів. Наша компанія дозволяє максимально швидко виконати і доставити в будь-яке місто України та СНД великі обсяги каменю з будь-якої країни світу: ми працюємо без посередників, маємо представництва в багатьох країнах, забезпечуємо суворий контроль якості.
До складу нашого холдингу входить власна транспортно-експедиторська компанія і митний брокер. Вам не потрібно брати на себе турботи, пов'язані із закупівлею, митницею, оформленням або доставкою. Швидко і економічно поставляти будь-які обсяги-це наша робота.
Image

Останні проекти

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6

М-STONE

За 11 років досвіду роботи з каменем ми знаємо все.

Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image