Сходи гранітні, сходи

Сходинки виготовляються за індивідуальними розмірами, товщині і конфігурації. При розрахунку вартості готового виробу застосовуються коефіцієнти складності виготовлення, згідно з домовленістю сторін

Сходові сходи, сходи з граніту Сходинки з каменю

Сходові сходи, сходи з граніту бувають цільними і накладними:

Сходові сходинки з граніту бувають цільними і накладними:

- цільні гранітні сходи - це монолітні вироби, вже готові до укладання. В основному застосовуються в місцях великого скупчення людей, як правило, зовнішньо. Цілісні ступені більш зносостійкі і довговічні.
- накладні ступені з граніту монтуються на вже готовий каркас у формі ступені-бетонний, цегляний або металевий - за рахунок чого їх вартість істотно нижче цілісних. Накладні ступені складаються з горизонтальної плити (проступи) і вертикальної плити. Для зовнішньої установки проступь термообробляється, що перешкоджає ковзанню, подступенок ж полірується, що надає конструкції ошатно-урочистий вигляд.
Гранітні сходи одночасно і естетичні, і практичні. Завдяки природним характеристикам натурального каменю терміни служби таких виробів, при правильній обробці і установці, практично не обмежені. Можливість виготовляти ступені необхідних розмірів, підбираючи необхідну колірну гамму, що гармонує з інтер'єром, робить граніт неперевершеним декоративним і будівельним матеріалом.

Для внутрішньої усановки ступені з каменю, як правило, поліруються, що надає їм блиск і виявляє неповторний текстурний малюнок каменю. Сходинки з полірованою поверхнею виглядають розкішно і дорого. Однак така обробка небажана при установці поза закритих приміщень, так як полірування робить виріб слизьким, особливо в осінньо-зимовий період, і, відповідно, травмонебезпечним.
Тому гранітні сходи для зовнішньої установки проходять термообробку або шліфування, що значно знижує ризик травматизму.
Також виготовляються мультифактурні ступені, повністю безпечні завдяки нанесенню на них смуг антиковзання (шириною 50-150 мм на кожну сходинку). Анти-ковзаючі елементи вдало поєднуються як з полірованою, так і з шліфованою гранітною поверхнею.

Компанія "M-STONE" спеціалізується на широкому спектрі послуг з монтажу, полірування, реставрації та обробці виробів з натурального каменю

Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image