КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Мармур у ванній кімнаті

Image

M-STONE пропонує оформити ванну кімнату, вбиральню або суміщений санвузол іспанським, італійським або будь-яким іншим видом мармуру в кращих стильових рішеннях. Розробимо персональний проект облицювання під конкретне планування. Оздоблення душових, стін і підлоги, стільниці у ванну - все за зручними цінами. Телефонуйте і замовляйте!

Перш за все, натуральний мармур, дуже вологостійкий і не деформується при безпосередньому контакті з водою. Так само володіє деякими бактерицидними властивостями, це перешкоджає утворенню цвілі на поверхні стін в санвузлі. Довговічність і міцність натурального матеріалу зроблять ваш санвузол з мармуру капітальною інвестицією, яка прослужить не одне десятиліття.
При виборі матеріалів для облицювання стін і підлоги санвузла, велику увагу слід приділяти деяким властивостям і якостям. Натуральний камінь, такий як мармур, за своїми характеристиками ідеально підходить на роль облицювального матеріалу для вашого санвузла. Завдяки широкій колірній гамі натурального мармуру, його можна використовувати в будь-якому стилі інтер'єру. Природний візерунок і неповторна краса натурального матеріалу дозволять зробити санвузол з мармуру справжнім шедевром сучасної архітектури. Також це дозволить, при необхідності, візуально розділити санвузол на певні зони або навпаки з'єднати, додати інтер'єру візуального єдності.
Натуральний мармур відмінно поєднується з дорогою сантехнікою та іншими облицювальними матеріалами. Така якість натурального каменю дозволяє використання мармуру для облицювання санвузла комплексно або частково. Так, наприклад, мармуром можна відокремити частину зони умивальника або душової кабіни або ж повністю облицювати підлогу або стіни санвузла.
Застосування мозаїчного малюнка або художнього панно, зроблять ваш санвузол з мармуру ще більш унікальним і неповторним. Крім мозаїки деякі вмілі дизайнери можуть запропонувати вам декоративну плитку з мармуру, це буде ще одним унікальним штрихом у вашому санвузлі.
З мармуру також можливе виготовлення інших складових санвузла, таких як стільниці, раковини, унітази, ванни і піддони для душових кабін.

Ціна на мармур обгрунтована високою якістю гірської породи, витратами на її видобуток і обробку, яка в основному формується від віддаленості кар'єра видобутку до ділянки власника.

При використанні мармуру настійно рекомендуємо використовувати тільки спеціальне обладнання.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image