M-STONE

Новоданилівський граніт

Image
НОВОДАНИЛІВСЬКЕ РОДОВИЩЕ ГРАНІТУ
Новоданіловський граніт характеризується помаранчевим кольором з характерними чорними вкрапленнями і червоним відтінком. Червоний граніт є найпопулярнішим з українських родовищ граніту. Комерційна назва Новоданилівського граніту- " Withered"
Область застосування Новоданіловського граніту дуже обширна. Блоки і модульні плити з цього різновиду природного каменю затребувані для широкого спектру будівельних та оздоблювальних робіт, а також для виготовлення пам'ятників. Гранітний камінь, поверхня якого відполірована до дзеркального блиску, добре підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт і виготовлення деталей інтер'єру - стільниць, підвіконь та ін.
11

РОКІВ НА РИНКУ ПОСЛУГ

Компанія M-STONE спеціалізується на виробництві виробів з високоякісних натуральних природних каменів — граніту і мармуру. Надані послуги та товари високої якості.

Компанія M-STONE пропонує купити новоданилівський граніт з Новоданилівського родовища

Ми пропонуємо різні вироби з граніту від тротуарної плитки і бордюрів з граніту, до готових колон, ціну на вироби з Новоданилівського граніту можна уточнити у відділі продажів.

Новоданилівський граніт застосовується для:

  • Зовнішнього облицювання будівель
  • При будівництва фундаментів
  • Тротуарних плит
  • Щабель
  • Колон будівель і пам'ятників
Оригінальність природної структури і текстури дозволяє використовувати даний вид граніту не тільки в екстер'єрі, але і в дизайні інтер'єру. Має неповторний колір, природну текстуру.
Видобувається Новоданилівський граніт в с. Новоданилівка, Миколаївської обл.
Розташування пластів покладів Новоданилівського граніту дозволяють добувати його величезними брилами у вигляді пластів, іноді такі здобуті пласти можуть досягати кілька тисяч тонн.

При такому способі видобутку зберігається стабільність кольору від партії до партії, жоден інший гранітний камінь не може похвалитися стабільністю колірної гами.

Крім стабільності кольору Новоданіловський граніт:

  • Простий в обробці
  • Має дрібну і середню зернистість
  • Легко піддається алмазній обробці, що спрощує монтаж, шліфування і полірування граніту.
Камінь Новоданіловського родовища має яскраву палітру, а його колірна гамма робить Новоданіловський камінь універсальним гранітом для дизайнерів і готових дизайнерських рішень.

По класу радіоактивності відноситься до класу один, що означає повну придатність граніту Новоданилівського родовища, для всіх видів зовнішніх і внутрішніх робіт.
Image

В компанії М-STONE

Ви можете замовити як готовий виріб з Новоданилівського граніту так і замовити індивідуальне, дизайнерське рішення з будь-якого виду граніту. Наші фахівці розроблять індивідуальний дизайн і візуалізацію вашого проекту.

У нас можна замовити повний цикл робіт:

- Монтаж
- Шліфування
- Полірування
- Реставрація

Так само ми займаємося виготовленням:

- Плитка
- Щабель
- Модульної / облицювальної плитки

Ми даємо гарантію на весь асортимент продукції виготовленої з граніту Новоданилівського родовища.

Однією з переваг компанії M-STONE - це портфоліо робіт, які говорять самі про себе.

Нам є що показати.

M-STONE-це команда професіоналів з багаторічним досвідом. Тільки професійне обладнання для обробки каменю. Втілюємо в життя найсміливіші дизайнерські рішення з Новоданилівського граніту. Наша команда не продає гранітний камінь, ми пропонуємо клієнтам готове рішення на основі граніту Новоданилівського родовища. Працюючи на професійному обладнанні, розкрій каменю відбувається в автоматичному режимі, що дозволяє скоротити виробничі витрати при виготовленні виробів з Новоданилівського граніту. Доставка мармуру і граніту проводиться в будь-яку точку України.

Отримати консультацію можна безкоштовно: зайдіть на наш сайт, ознайомтеся з каталогом, зателефонуйте нам або залиште заявку через вікно зворотного зв'язку. Менеджер допоможе визначитися з вибором граніту, граніту або мармуру, і відповість на всі ваші запитання.

Отримати консультацію наших фахівців

Наші майстри знають послідовність роботи крок за кроком. Ми завжди надаємо замовнику свої міркування і доводи з приводу виду робіт на об'єкті. Наші установники можуть порадити у виборі місця розташування тих чи інших гранітних виробів в будинку, вони зроблять все, щоб ви відчули затишок і комфорт за вкладені вами кошти за Вироби з граніту від M-STONE
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image