КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

ВЕЛИКОФОРМАТНА ПЛИТКА

МОНТАЖ ВЕЛИКОФОРМАТНОЇ ПЛИТКИ, КЕРАМОГРАНІТА. УКЛАДАННЯ ВЕЛИКОФОРМАТНОЇ ПЛИТКИ ЦІНА КИЇВ УКРАЇНА

Ефективне укладання широкоформатної плитки Київ. Одна з останніх тенденцій в сучасній архітектурі-використання широкоформатної керамічної плитки, виробів, для яких особливо важливо дотримання техніки укладання. Виробники будівельних та оздоблювальних матеріалів постійно розробляють нову продукцію в допомогу укладанні великоформатної плитки. Більшість такої продукції виготовлено із застосуванням високих технологій і вимагають певного досвіду від укладальника. Компанія M-STONE професійно займається цим питанням, в наявності великий вибір великоформатної плитки, виконуємо роботи під ключ.
Image
Image
Image
ШИРОКОФОРМАТНИЙ КАХЕЛЬ І КЕРАМОГРАНІТ МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ В ПОРІВНЯННІ З ПЛИТКОЮ МЕНШОГО ФОРМАТУ


Можливість мінімізувати кількість швів. При облицюванні підлоги покриттям підлоги стандартного розміру неминуче утворюється велика кількість стиків, які з часом брудняться, втрачають привабливий зовнішній вигляд і тріскаються. Вирішити дану проблему можна тільки за допомогою широкоформатного кахлю.
Великі формати створюють відчуття великого простору, допомагають візуально розширити приміщення.
Можливість прискорити і спростити процес облицювання будь-якій площині. Матеріал великого формату покриває велику площу поверхні за короткий час.
Широкоформатний кахель виглядає дуже стильно, підкреслює елегантність створеного інтер'єру.
Даний матеріал представлений на ринку у великій різноманітності кольорів і фактур. Є моделі з імітацією натурального каменю і мармуру, з елементами геометрії і візерунками. Тепер ви можете оформити будь-яке приміщення за своїми смаковими уподобаннями, створивши дійсно унікальний дизайн.
Вироби мають чудові експлуатаційні властивості, завдяки яким їх можна застосовувати в приміщеннях різного призначення: кухня, передпокій, ванна кімната.
Завдяки великому вибору розмірів і форм, використовувати матеріал можна як для обробки стін, так і для облицювання підлоги. Це допоможе швидко і легко оформити квартиру в єдиному стилі.
Керамограніт великого формату більш гігієнічний. А ще він дуже простий в обслуговуванні і очищенні.
УМОВИ УКЛАДАННЯ ВЕЛИКОФОРМАТНОЇ ПЛИТКИ


Умови навколишнього середовища, що впливають на процес і якість укладання великоформатної плитки, можуть включати в себе:
- тип і стан підстави для укладання великоформатної плитки;
- очікуваний час висихання клею;
- рівність підстави;
- температура і вологість повітря в приміщенні та ін.
При правильній оцінці умов укладання великоформатної плитки майстер може " виграти "від застосування того чи іншого клеїть складу, або ж" програти", якщо оцінка проведена невірно. Повсюдно можна бачити результат укладання, вироблений традиційним способом із застосуванням давно зарекомендували себе продуктів.
Як правило, такі роботи проводять сезонні робітники, які під час проведення робіт наполягають на використанні того продукту, який їм знайомий найкраще, також вірно, що ці сезонні робітники мало турбуються про умови укладання і не виробляють оцінку для вибору того чи іншого клеїть складу. Можливо, найбільша помилка полягає в тому, що використовується стандартний клей, замість того щоб застосувати особливу суміш для укладання великоформатної плитки, яка підходить для даних конкретних умов.
Цілком природно, що виробники засобів для укладання слідують новому тренду "чим більше, тим краще", і пропонують ринку відповідну продукцію. На жаль, компанії, які займаються будівництвом і підготовкою підстав, не почули нового тренду.
Те ж саме можна сказати і про архітекторів, і будівельників, які навіть на етапі проектування не враховують те, що для укладання плитки великого формату потрібно ідеально рівну основу. Вважається, що це відбувається частково тому, що ми самі не приділяємо належної уваги навчанню людей, відповідальних за проектування і будівництво. Найчастіше в курсі навчання продажам ніхто не хоче визнавати той факт, що для такої продукції, як величезна, важка керамічна плитка, керамограніт, потрібно відповідно підготовлену основу.
Image
Image

ЦІНИ НА МОНТАЖ ПЛИТКИ ВЕЛИКОГО РОЗМІРУ

www.mstone.ua

050 914-18-99

068 100-27-96


 

 Ед.

 Цена

Разгрузка, подъем крупноформатной плитки

 шт.

 дог.

Подготовка (ГКЛ, штукатурка, стяжка, гидроизоляция)

 м2

 дог.

Укладка крупноформатного керамогранита 1600х1600

 м2

 900

Укладка крупноформатного керамогранита 1000х2000

 м2

 1100

Укладка широкоформатного  керамогранита 1200х2400;2600;2800

 м2

 1300

Укладка широкоформатного керамогранита 1000х3000

 м2

 1400

Укладка широкоформатного керамогранита 1200х3200

 м2

 1500

Укладка широкоформатного керамогранита 1500х3000

 м2

 1600

Укладка широкоформатного керамогранита 1600х3200

 м2

 1700

Укладка широкоформатного керамогранита более 3200 

 м2

 дог.

Укладка форматных плит толщиной 3 мм

 м2

 +25%

Укладка форматных плит толщиной более 6 мм

 м2

 +50%

Порезка широкоформатного керамогранита

 м.п.

 200

Порезка под угол 45о крупного формата (одна сторона)

 м.п.

 400

Рез широкоформатной плитки чистовой со шлифовкой

 м.п.

 300

Вырез отверстия алмазной коронкой до 70 мм

 шт.

 400

Вырез отверстия более 70 мм, прямоугольник

 шт.

 1500

Изготовление изделий: поддоны, столешницы и пр.

 шт.

 дог.

Облицовка мебели крупноформатным керамогранитом

 м2

 +75%

Двухкомпонентная эпоксидная затирка швов

 м2

 150


Укладання великоформатної плитки ціна Київ Україна

Широкоформатні керамограніти пропонують унікальні переваги для всіх видів ремонту або нових будівельних робіт. Дізнайтеся причини використання великих порцелянових форматів в цьому пості.

Якщо ви зацікавлені в покупці плитки для вашого будинку, ремонті або будь-якому іншому типі будівництва, ви напевно задали собі питання, маленький формат або великий формат? Часто, коли ми перебуваємо у фазі вибору плиток, ми схильні бачити себе вкрай невпевненими в тому, який тип вибрати. Будь-який тип керамограніта, без сумніву, буде кращим вибором для укладання будь-якої поверхні, інтер'єру або екстер'єру. Тим не менш, великі керамограніти пропонують ряд додаткових переваг, які ви можете отримати, якщо виберете їх для свого нового проекту внутрішньої обробки.

Іноді ми думаємо, що коли розглянута кімната, яку ми збираємося прокласти, будь то кухня або ванна, має зменшений розмір, краще нахилитися над плиткою невеликого формату. Ніщо не може бути більш далеким від реальності, тому що, хоча простір мало, можливо працювати з широкоформатними плитками, і, крім того, практична відсутність стиків плиток забезпечує ефект більшої місткості і гігієни.

Плитка великого формату забезпечує відчуття безперервності в просторі. Це відчуття безперервності призводить до того, що простори здаються більше, ніж вони є насправді. Але це не єдина перевага, їх набагато більше. Ми побачимо всі переваги великогабаритного керамограніта.

Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image