КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Підвіконня з мармуру

Image

Сучасні підвіконня з мармуру і граніту – це поєднання практичності, затишку і краси в інтер'єрі. У променях сонячного світла мармурові підвіконня набувають неповторний вигляд і наповнюють кімнату затишком і теплом. За рахунок нескінченного розмаїття малюнка натурального каменю кожен з таких підвіконь воістину унікальний, підкреслюючи індивідуальність і стиль як приміщення, так і його власника.

Наша компанія має багаторічний досвід у виготовленні та установці підвіконь з натурального каменю. І ми пропонуємо вам свій професіоналізм для реалізації будь-яких ваших дизайнерських ідей.
У нас ви можете замовити: еркерні підвіконня; класичні підвіконня; підвіконня за індивідуальними ескізами; підвіконня-стільниці.
Додатково ми пропонуємо обробку натуральним каменем укосів віконного отвору. Для установки всередині приміщення ідеальним вибором вважаються мармурові підвіконня, для установки зовні — підвіконня з граніту.
Будь підвіконня з натурального каменю приємно радує своєю практичністю, унікальною текстурою і ідеально гладкою поверхнею.
Установка мармурових підвіконь можлива для будь-якого вікна - як пластикового, так і дерев'яного. Зовнішній вигляд підвіконь з натурального каменю дозволяє комбінувати їх з іншими декоративними елементами, грати зі стилями і створювати дизайнерські шедеври.
Підвіконня з природного каменю мають безліч незаперечних переваг. Природний камінь є відмінним оздоблювальним і будівельним матеріалом, створеним самою природою. Він відрізняється найширшим спектром кольорів і відтінків, багатий різноманітністю фактур. Мармурові підвіконня, так само як гранітні, давно і надійно зарекомендували себе на ринку як одні з найбільш якісних виробів.

Незважаючи на відносно високу вартість, підвіконня з природного каменю є набагато більш вигідним придбанням, враховуючи його експлуатаційну довговічність, ніж підвіконня з інших матеріалів.
Крім того, вони просто красиві і не виходять з моди.
Ви можете купити готові підвіконня оптом і в роздріб в нашій компанії.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image