М-STONE

Компанія пропонує комплексний підхід:

Компанія M-STONE спеціалізується на широкому спектрі послуг з монтажу, полірування, реставрації та обробці виробів з натурального каменю. Довіра серед клієнтів на українському ринку і країн СНД, організація завоювала ще в 2007 році. Розвиток компанії пов'язане співпрацею кваліфікованих фахівців, і багаторічним професійним досвідом. Бригада фахівців якісно виконує свою роботу і надає гарантію на монтаж з натурального каменю. Відполіруємо і повернемо нове життя виробам з мармуру, граніту, онікса, травертину і ін. Матеріалів.
Фахівці M-STONE володіють навичками по установці сходів, камінних порталів, скульптур і статуй, фонтанів і дизайнерських оздоблень з каменю. В даний час компанія розширила межі своєї діяльності. Тепер ми займаємося не тільки монтажними роботами, але і консультуємо, проводимо повний аналіз, розрахунок ваших проектів.

Компанія M-STONE володіє всіма видами ліцензій на проведення проектних і монтажних робіт. Це дозволяє виконувати замовлення складних об'єктів, співпрацювати з великими приватними та державними організаціями. Лідерські позиції M-STONE на ринку серед конкурентів, зберігає завдяки таким факторам: - надійність якості пропонованих матеріалів; - робота з передовими і ефективними технологіями; - висока кваліфікація і професіоналізм фахівців; - індивідуальний підхід в побажаннях наших клієнтів. M-STONE довела, що заслужено
займає свою нішу в підприємницькій діяльності. Компанія вже більше 10 років на ринку послуг, отримала визнання тисячі клієнтів. Високий рівень сервісу і нові технології, сумлінні фахівці - оптимальне рішення ваших завдань. Але справжня гордість організації M-STONE не в кількості замовлень, а в роботі на результат.

М-STONE

Великий досвід і знання співробітників нашої компанії

- це гарантія якісного виконання замовлення. Нашими партнерами є архітектурні студії, дизайнерські салони і магазини. Звертаючись в нашу компанію, ви довіряєте свій будинок професіоналам.

0%

невиконаних зобов'язань

-10%

гарантована знижка

98%

задоволених Клієнтів
Image

М-STONE

Чому варто вибрати нас?

Наша компанія M-STONE спеціалізується на виробництві виробів з високоякісних натуральних природних каменів - граніту і мармуру.
Виробництво включає в себе виготовлення всіх архітектурних і дизайнерських елементів декору для дому, саду, дач, офісів, приватних житлових і не громадських будівель. До таких елементів можна віднести:
мармурові та гранітні підвіконня
  • каміни
  • стільниці
  • фонтани
  • ступені
  • перила
  • балясини
  • вхідні групи
  • барні стійки
  • паркани
  • підлоги, фасади
бруківку та багато-багато інших виробів
Якщо у Вас є плани на замовлення вироби з граніту або мармуру і ви хочете, щоб ваше замовлення було виконано дійсно якісно, ​​виріб служило довго і надійно, тоді до вибору компанії-виробника потрібно підійти з розумінням всієї серйозності вибору. Адже вибір виробника - це гарант якості майбутнього виробу. Перевагою вибору повинна бути компанія з виключно позитивною репутацією, з великим досвідом роботи, штат компанії повинні складати тільки висококваліфіковані фахівці, а надані послуги і вироблені товари бути якісними, матеріали виробництва-відповідають нормам і стандартам.

М-STONE

З 2007 року про роботу з каменем ми знаємо все.

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.

Професійне обладнання 

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.

Наші партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image