M-STONE

Симонівський граніт

Image
СИМОНІВСЬКЕ РОДОВИЩЕ ГРАНІТУ
Існує два різновиди Симановського каменю:
Симонівський сірий- " Symony Grey "(має червоний колір з чорними вкрапленнями)
Симонівський червоний- " Symfony Roxy Mist "(має сіре, зернисте забарвлення з коричневими плямами)
Вироби з Симонівського граніту користуються високою популярністю завдяки красивому забарвленню і відмінним функціональним властивостям. Камінь відрізняється стійкістю до будь-яких атмосферних впливів, міцністю, і зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох десятиліть. Практично в будь-якому місті України ви можете зустріти дану породу, вимощену в парках, скверах, алеях, а також у вигляді облицювання великих фонтанів і монументів.
11

РОКІВ НА РИНКУ ПОСЛУГ

Компанія M-STONE спеціалізується на виробництві виробів з високоякісних натуральних природних каменів — граніту і мармуру. Надані послуги та товари високої якості.

Компанія M-STONE пропонує купити Симонівський граніт з Симонівського родовища

Ми пропонуємо різні вироби з граніту від тротуарної плитки і бордюрів з граніту, до готових колон, ціну на вироби з Симонівського граніту можна уточнити у відділі продажів.

Симонівський граніт застосовується для:

  • Зовнішнього облицювання будівель
  • При будівництва фундаментів
  • Тротуарних плит
  • Щабель
  • Колон будівель і пам'ятників
Оригінальність природної структури і текстури Симонівського граніту дозволяє використовувати даний вид граніту не тільки в екстер'єрі, але і в дизайні інтер'єру. Має неповторний колір, природну текстуру.

Видобувається Симонівський граніт в с. Симони, Ємільчинський р-н, Житомирської обл.
Розташування пластів покладів Симонівського граніту дозволяють добувати його величезними брилами у вигляді пластів, іноді такі здобуті пласти можуть досягати кілька тисяч тонн.

При такому способі видобутку зберігається стабільність кольору від партії до партії, жоден інший гранітний камінь не може похвалитися стабільністю колірної гами.

Крім стабільності кольору Симоновський граніт:

  • Простий в обробці
  • Має дрібну і середню зернистість
  • Легко піддається алмазній обробці, що спрощує монтаж, шліфування і полірування граніту.
Камінь Симонівського родовища має яскраву палітру, а його колірна гамма робить Симонівський камінь універсальним гранітом для дизайнерів і готових дизайнерських рішень.

По класу радіоактивності відноситься до класу один, що означає повну придатність граніту Симонівського родовища, для всіх видів зовнішніх і внутрішніх робіт.
Image

В компанії М-STONE

Ви можете замовити як готовий виріб з Симонівського граніту так і замовити індивідуальне, дизайнерське рішення з будь-якого виду граніту. Наші фахівці розроблять індивідуальний дизайн і візуалізацію вашого проекту.

У нас можна замовити повний цикл робіт:

- Монтаж
- Шліфування
- Полірування
- Реставрація

Так само ми займаємося виготовленням:

- Плитка
- Щабель
- Модульної / облицювальної плитки

Ми даємо гарантію на весь асортимент продукції виготовленої з граніту Симонівського родовища.

Однією з переваг компанії M-STONE - це портфоліо робіт, які говорять самі про себе.

Нам є що показати.

M-STONE-це команда професіоналів з багаторічним досвідом. Тільки професійне обладнання для обробки Симонівського каменю. Втілюємо в життя найсміливіші дизайнерські рішення з Симонівського граніту. Наша команда не продає гранітний камінь, ми пропонуємо клієнтам готове рішення на основі граніту Симонівського родовища. Працюючи на професійному обладнанні, розкрій каменю відбувається в автоматичному режимі, що дозволяє скоротити виробничі витрати при виготовленні виробів з Симонівського граніту. Доставка мармуру і граніту проводиться в будь-яку точку України.

Отримати консультацію можна безкоштовно: зайдіть на наш сайт, ознайомтеся з каталогом, зателефонуйте нам або залиште заявку через вікно зворотного зв'язку. Менеджер допоможе визначитися з вибором Симонівського граніту, граніту ін.виду або мармуру, технічними характеристиками і відповість на всі ваші запитання.

Отримати консультацію наших фахівців

Наші майстри знають послідовність роботи крок за кроком. Ми завжди надаємо замовнику свої міркування і доводи з приводу виду робіт на об'єкті. Наші установники можуть порадити у виборі місця розташування тих чи інших гранітних виробів в будинку, вони зроблять все, щоб ви відчули затишок і комфорт за вкладені вами кошти за Вироби з граніту від M-STONE
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image