M-STONE

Покостівське граніт

Image
ПОКОСТІВСЬКЕ РОДОВИЩЕ ГРАНІТУ
"Grey Ukraine" - зазвичай так називають Покостівський граніт за межами країни. "Покостівка" один з найвідоміших видів українського каменю. У каменю завжди сірий, однорідний колір з вкрапленнями білого і чорного.
Для каменю характерна стабільність кольору: його відтінок насичений і рівномірний, і збігається навіть в різних партіях видобутої сировини. Камінь добувають величезними брилами вагою в кілька тонн кожна, що дозволяє виготовляти з нього дуже великі цільні вироби. Покостовський граніт відрізняється високими показниками міцності і твердості, завдяки цьому знаходить застосування в будь-якій області: від дорожньої сфери і архітектури, до виготовлення скульптур і пам'ятників, а також елементів інтер'єру житлових і комерційних будівель.
11

РОКІВ НА РИНКУ ПОСЛУГ

Компанія M-STONE спеціалізується на виробництві виробів з високоякісних натуральних природних каменів — граніту і мармуру. Надані послуги та товари високої якості.

Компанія M-STONE пропонує купити Покостівський граніт з Покостівського родовища

Ми пропонуємо різні вироби з граніту від тротуарної плитки і бордюрів з граніту, до готових колон, ціну на вироби з Покостовського граніту можна уточнити у відділі продажів.

Покостівське граніт застосовується для:

  • Зовнішнього облицювання будівель
  • При будівництва фундаментів
  • Тротуарних плит
  • Щабель
  • Колон будівель і пам'ятників

Оригінальність природної структури і текстури Покостовського граніту дозволяє використовувати даний вид граніту не тільки в екстер'єрі, але і в дизайні інтер'єру. Має неповторний колір, природну текстуру.

Видобувається Покостівський граніт біля с. Покостівка, Житомирської обл.

Розташування пластів покладів Покостівського граніту дозволяють добувати його величезними брилами у вигляді пластів, іноді такі здобуті пласти можуть досягати кілька тисяч тонн.
При такому способі видобутку зберігається стабільність кольору від партії до партії, жоден інший гранітний камінь не може похвалитися стабільністю колірної гами.
Крім стабільності кольору Покостовський граніт:

  • Простий в обробці
  • Має дрібну і середню зернистість
  • Легко піддається алмазній обробці, що спрощує монтаж, шліфування і полірування граніту.

Камінь Покостовського родовища має палітру від сіро-білого до чорно-білого відливу, а його колірна гамма робить Покостовський камінь універсальним гранітом для дизайнерів і готових дизайнерських рішень.

По класу радіоактивності відноситься до класу один, що означає повну придатність граніту Покостовського родовища, для всіх видів зовнішніх і внутрішніх робіт.
Image

В компанії М-STONEВи можете замовити як готовий виріб з Покостовського граніту так і замовити індивідуальне, дизайнерське рішення з будь-якого виду граніту. Наші фахівці розроблять індивідуальний дизайн і візуалізацію вашого проекту.

У нас можна замовити повний цикл робіт:

- Монтаж
- Шліфування
- Полірування
- Реставрація

Так само ми займаємося виготовленням:

- Плитка
- Щабель
- Модульної / облицювальної плитки

Ми даємо гарантію на весь асортимент продукції виготовленої з граніту Покостовського родовища.

Однією з переваг компанії M-STONE - це портфоліо робіт, які говорять самі про себе.
Нам є що показати.

M-STONE-це команда професіоналів з багаторічним досвідом. Тільки професійне обладнання для обробки Покостовського каменю. Втілюємо в життя найсміливіші дизайнерські рішення з Покостовського граніту. Наша команда не продає гранітний камінь, ми пропонуємо клієнтам готове рішення на основі граніту Покостовського родовища. Працюючи на професійному обладнанні, розкрій каменю відбувається в автоматичному режимі, що дозволяє скоротити виробничі витрати при виготовленні виробів з Покостовського граніту. Доставка мармуру і граніту проводиться в будь-яку точку України.
 
Отримати консультацію можна безкоштовно: зайдіть на наш сайт, ознайомтеся з каталогом, зателефонуйте нам або залиште заявку через вікно зворотного зв'язку. Менеджер допоможе визначитися з вибором Покостовського граніту, граніту або мармуру, технічними характеристиками і відповість на всі ваші запитання.

Отримати консультацію наших фахівців

Наші майстри знають послідовність роботи крок за кроком. Ми завжди надаємо замовнику свої міркування і доводи з приводу виду робіт на об'єкті. Наші установники можуть порадити у виборі місця розташування тих чи інших гранітних виробів в будинку, вони зроблять все, щоб ви відчули затишок і комфорт за вкладені вами кошти за Вироби з граніту від M-STONE
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image