КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Підлоги з мармуру

Image

Популярність яку заслужено використовують підлоги з мармуру не випадкова. Природний камінь володіє неперевершеними естетичними якостями. Будь-який виріб з каменю неповторно так як немає 2 ух камінчиків зі схожим малюнком.

Натуральний мармур воістину досконалий матеріал для підлоги. Цей природний камінь практично не схильний до впливу часу, міцний, морозостійкий, витримує буквально всі негативні впливи знаходиться навколо середовища, безумовно інертний і не вступає в реакцію з іншими матеріалами і препаратами.
Мармурові підлоги вже як 1000 років в моді. Мармурова підлога як і гранітний присвоюють внутрішньому оздобленню певний шик і говорять про неповторний смак і достаток володаря. Природним каменем здавна оброблялися царські замки величаві собори і розкішні житла.
Видатні якості підлог з мармуру:
Природний мармур володіє неповторним візерунком і кольором;
Підлоги з мармурового каменю буквально нескінченні - не стираються і не витоптуються;
Мармурові підлоги стійкі до вологи і перепадів температури;
За власною унікальністю та іміджевістю обробка підлог з мармуру важливо перевершує всі інші типи підлогових покриттів;
За підлогами з мармуру досить простий догляд.

Ціна на мармур обгрунтована високою якістю гірської породи, витратами на її видобуток і обробку, яка в основному формується від віддаленості кар'єра видобутку до ділянки власника.

При використанні мармуру настійно рекомендуємо використовувати тільки спеціальне обладнання.

ВИДИ УКЛАДАННЯ МАРМУРОВОЇ ПІДЛОГИ

Слеби з мармуру

виготовляються з масивних кам'яних плит, одержуваних розпилом мармурового моноліту. Всі слеби мають прямокутне виконання. Середній розмір слеба - 2х3 м, але може різнитися. В основному це залежить від країни походження, виробника та умов видобутку блоків. Ціна зазвичай залежить від товщини слеба. Для облицювання підлог, стін і сходинок використовується 2-сантиметровий мармур, для стільниць, підвіконь і ступенів — 3-сантиметровий.
Природний візерунок натурального каменю дуже різноманітний, отримати дві однакові плити навіть з одного моноліту неможливо.

Готові плити не упаковуються, щоб не допустити пошкоджень в процесі транспортування, їх перевозять в спеціальних стійках.
Image
Image

ОБЛИЦЮВАЛЬНА ПЛИТКА

часто використовується при зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних роботах. Зовнішня обробка такої плитки передбачає три варіанти кладки: стінову, фасадну, цокольну. Матеріал може використовуватися з будь-якою поверхнею, від глянцевої до пористої. Для цокольних робіт найчастіше вибирається шорстка плитка, що імітує шліфований натуральний камінь. Дизайн облицювання стін і фасаду може бути будь-яким. Все залежить від бажаного ефекту і переваг замовника. Укладати плитку можна прямо на підлогу або з монтуванням каркаса.
Не всі види мармуру можна укладати на цементний розчин. Він, на відміну від клею, може вплинути на колір каменю або утворення плям. Для укладання крупно і середньозернистих сортів використовують клей, для дрібнозернистих застосуємо Цементний розчин.

МАРМУРОВЕ ПАННО

розкішне мальовниче твір, що розміщується на окремій ділянці підлоги, стелі або стіни. Мармурове панно відрізняється витонченістю і вишуканістю. Воно вписується в будь-який інтер'єр, може бути виконано при облицюванні поверхонь в житлових і комерційних приміщеннях. Викладається панно з мармуру різних кольорів і відтінків.
Готове Мармурове панно може складатися цілком з мармуру або з різних каменів. При створенні панно кожна деталь вирізається окремо, потім деталі склеюються в полотно. Такий вид укладання найдорожчий. За кольором мармурові панно поділяють на кольорові і монохромні.
Ефектні і яскраві панно візуально розширюють простір, зонируют його, підкреслюючи архітектурні елементи.
Image

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image