КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Каміни з мармуру

Image

М-STONE виготовить каміни будь-якої форми і розміру для Вас! Доставимо каміни в Києві і по всій Україні. Для цієї мети ми використовуємо сучасне високотехнологічне обладнання. Наші досвідчені майстри досконало володіють усіма прийомами роботи з каменем.

У нас можна замовити камін з мармуру стандартного типу. Ви також можете довірити розробку індивідуального проекту нашим талановитим дизайнерам. Вони врахують всі Ваші побажання і вимоги, а також загальну стилістику приміщення, в якому буде встановлена конструкція.
Перевагою співпраці з нами є доступні ціни. Ми знаємо, як створити виріб найкращої якості, який відкриє нові грані у вашому домі, наповнивши його теплом і красою!
Каміни, облицьовані мармуром, протягом багатьох століть залишаються яскравим свідченням бездоганного смаку і достатку. Презентабельний вигляд і елегантна облицювання забезпечують можливість гармонійно вписати конструкції в будь-який інтер'єр.
Матеріал відрізняється довговічністю, відмінними експлуатаційними характеристиками, з нього виготовляють камінні портали будь-яких форм. Завдяки природним властивостям даного матеріалу, біля вогню каміна буде затишно і тепло не одному поколінню сім'ї.
Мармур чудово зберігає тепло. Тому, навіть коли в топці каміна вогню вже немає, камінь продовжує деякий час передавати в приміщення теплове випромінювання. Перебувати в кімнаті з таким каміном комфортно і затишно.
Існують деякі особливості, які слід враховувати при експлуатації мармурового порталу. Для чищення поверхні не потрібно використовувати абразивні речовини і кислотовмісні засоби.

Виберіть готові рішення європейських виробників або купіть мармуровий портал авторської роботи в нашій майстерні. Повідомте свої вимоги до конструкції, особливостям виготовлення, виберіть породу мармуру. Ми готові виконати будь-які Ваші побажання і гарантуємо високу якість обробки каменю.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image