Широкий асортимент стандартних комплектів пам'ятників

Why choose Us ?

Аварійний ремонт 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Ми пропонуємо 100% гарантії на всі послуги

Наші фахівці сертифіковані і досвідчені

Ми запрошуємо до співпраці і пропонуємо стати нашим партнером у Вашому регіоні.

Отримати консультацію

СТАНДАРТНИЙ КОМПЛЕКТИ ПАМ'ЯТНИКІВ

Компанія "M-Stone" рада запропонувати вам продукцію високої якості з чорного граніту Житомирської області.
Ми запрошуємо до співпраці і пропонуємо стати нашим партнером у Вашому регіоні.
Ми виготовляємо широкий асортимент стандартних комплектів пам'ятників з кам'янобрідського габро. Ритуальна продукція нашого підприємства приємно здивують якістю матеріалу, оперативністю виконання замовлення і ціною.
Щорічно ціна матеріалу зростає з багатьох причин, це як: зростання цін на паливо, електроенергію, складність видобутку і т.д. але незважаючи на це, ми намагаємося максимально утримувати конкурентоспроможні ціни і пропонуємо купувати продукцію безпосередньо від виробника.
Наша компанія вже досить великий час займається оптовим продажем пам'ятників в Україні, Росії, Білорусі. Географія поставок обширна. Наші логісти відвантажать готову продукцію в будь-який регіон Росії швидко і недорого!
Стандартні пам'ятники являють собою меморіали, які виготовлені за типовим зразком (шаблоном). Їх незаперечними перевагами є швидкість виготовлення, простота установки, а також доступна вартість. Типових або стандартних меморіалів існує величезна безліч і їх вартість істотно нижче, ніж вартість ексклюзивних надгробків. Звичайно ж, у замовника є можливість внести трохи індивідуальних ноток і в типовий виріб, що зробить навіть найдешевший пам'ятник неповторним. Наприклад, можна додати бронзові елементи-дати, ім'я, ритуальну символіку, або портрет померлого - гравюра, фотографія-медальйон, Фотокераміка, портрет в склі, або тематичне гравіювання – Квіти, пейзаж, рамку і т.п. великий вибір зразків дозволить підібрати підходящий варіант для будь-якого бюджету.

Отримайте безкоштовну пропозицію прямо зараз

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами протягом 24 годин

Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image