Коротка історія мармуру

Як мармур залишив слід в історії…

Мармур-це камінь, який любили століттями. Багато, якщо не більшість культур світу мають мармур десь у своїй історії.

Мармур отриманий з вапняку, який з часом стискається і піддається впливу тепла. Фірмовий вид мармуру у вигляді каменю блідо-білого кольору з витягнутими сірими прожилками - це те, про що уявляють, коли думають про мармур. Проте, мармур може бути різних кольорів і візерунків.

Мармур в Стародавньому Єгипті

Хоча він не був видобутий в таких великих кількостях, як вапняк, в гробницях фараонів і високопоставлених чиновників був знайдений саме мармур. Великі піраміди-це видовище, яке можна побачити за межами Гізи в Єгипті. Мармурові судини були поміщені в могили царів, в яких знаходилися їх органи, в тому числі їх серця і легені, щоб вони могли мати їх в загробному житті. Мармурові флакони вирізані у формі священних тварин, інкрустовані золотом або іншою тонкою різьбою і поміщені поруч з королівським саркофагом, який також був інкрустований мармуром і золотом. Мармур і золото були кращими будівельними та оздоблювальними матеріалами в Стародавньому Єгипті, і їх обожнювали всі.

 

Мармур в Стародавній Греції

Коли хтось згадує про Стародавню Грецію, перше, що спадає на думку, це, ймовірно, чоловіки і жінки в тогах, увінчаних зеленими вінками, троянською війною і парадом блискучого білого мармуру. Стародавня Греція, однак, не просто використовувала мармур для хороших будинків і відмінних громадських місць. Мармур також використовувався для створення деяких з найкрасивіших творів мистецтва того періоду. Венера Мілоська є однією з найвідоміших скульптур, які коли-небудь прикрашали Лувр в Парижі, Франція, і вона була вирізана з мармуру в Стародавній Греції. Як і скульптура, мармур сам по собі є еталоном краси в стародавній Європі для будівель і мистецтва.

 

Мармур в середньовічній і ренесансній Європі

Любов Європи до мармуру пережила темні століття після падіння Римської імперії, щоб проникнути в поверхи найвеличніших соборів і палаців. Кращі будинки, як правило, призначені для королівських сімей, також мають мармурові підлоги та мармурові світильники. Мармурові світильники, такі як раковини та годинники, стали б популярними серед європейських буржуа в 19 столітті.

 

Мармур в ренесансній Азії

Яскрава Мармурова зірка Азії-Тадж-Махал в Агрі, Індія. Тадж-Махал-чудовий мавзолей з білого мармуру, побудований в середині 17 століття королем для своєї коханої дружини. Структура розташована біля річки, і приваблює тисячі людей з усього світу щороку.

 

Мармур справив враження в багатьох місцях по всьому світу і продовжує приносити нову любов і світло в будинки.

Image